F320G337MCC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F320G337MCC.
| الصورة |
| المصنع | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Series | F32 | F32 | F32 | F32 | F32 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Capacitance | 330 µF | 330 µF | 330 µF | 330 µF | 330 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 4 V | 4 V | 4 V | 4 V | 4 V |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 55mOhm @ 100kHz | 55mOhm @ 100kHz | 55mOhm @ 100kHz | 55mOhm @ 100kHz | 55mOhm @ 100kHz |
| Lifetime@Temp | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) |