FA-128 30.0000MF20X-AC.pdf
| الصورة |
| المصنع | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | FA-128 | FA-128 | FA-128 | FA-128 | FA-128 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz |
| FrequencyStability | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| FrequencyTolerance | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm |
| LoadCapacitance | 9pF | 9pF | 9pF | 9pF | 9pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 75°C | -20°C ~ 75°C | -20°C ~ 75°C | -20°C ~ 75°C | -20°C ~ 75°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |