FCB433RJ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FCB433RJ.
| الصورة |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | FC, CGS | FC, CGS | FC, CGS | FC, CGS | FC, CGS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 33 Ohms | 33 Ohms | 33 Ohms | 33 Ohms | 33 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 4W | 4W | 4W | 4W | 4W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | -80/ +40ppm/°C | -80/ +40ppm/°C | -80/ +40ppm/°C | -80/ +40ppm/°C | -80/ +40ppm/°C |
| Size/Dimension | - | - | - | - | - |
| Height-Seated(Max) | 0.197 Dia x 0.953 L (5.00mm x 24.20mm) | 0.197 Dia x 0.953 L (5.00mm x 24.20mm) | 0.197 Dia x 0.953 L (5.00mm x 24.20mm) | 0.197 Dia x 0.953 L (5.00mm x 24.20mm) | 0.197 Dia x 0.953 L (5.00mm x 24.20mm) |