FDD1-17238EBAW43.pdf
| الصورة |
| المصنع | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H |
| Width | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm |
| StaticPressure | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) |
| Power(Watts) | 13.4 W | 13.4 W | 13.4 W | 13.4 W | 13.4 W |