FDD1-17251CBAW3C-L.pdf
| الصورة |
| المصنع | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H |
| Width | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm |
| StaticPressure | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) | 0.571 in H2O (142.2 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) | 52.0dB(A) |
| Power(Watts) | 15.7 W | 15.7 W | 15.7 W | 15.7 W | 15.7 W |