Samtec Inc. FJH-50-D-27.00-4
رقم الجزء
FJH-50-D-27.00-4
المصنع
Samtec Inc.
الفئة:
フラット フレックス リボン ジャンパー、ケーブル
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语FJH-50-D-27.00-4.pdf
الوصف
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Product details
1. How to order FJH-50-D-27.00-4 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the FJH-50-D-27.00-4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FJH-50-D-27.00-4?
المصنع Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series FJH FJH FJH FJH FJH
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC
NumberofConductors 50 50 50 50 50
Pitch 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)
Length 27.0 (685.8mm) 27.0 (685.8mm) 27.0 (685.8mm) 27.0 (685.8mm) 27.0 (685.8mm)
Length-ExposedEnds 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm)