Diodes Incorporated FK2700001
رقم الجزء
FK2700001
المصنع
Diodes Incorporated
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语FK2700001.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order FK2700001 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the FK2700001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FK2700001?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FK2700001.
7.How to contact us to get technical supports, such as FK2700001 pin diagram, FK2700001 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SaRonix-eCera™ FK SaRonix-eCera™ FK SaRonix-eCera™ FK SaRonix-eCera™ FK SaRonix-eCera™ FK
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 27 MHz 27 MHz 27 MHz 27 MHz 27 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 4mA 4mA 4mA 4mA 4mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)