TE Connectivity Raychem Cable Protection FLDWC0311-18-9CS2722
رقم الجزء
FLDWC0311-18-9CS2722
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语FLDWC0311-18-9CS2722.pdf
الوصف
HOOK-UP DL STRND 18AWG WHT 1'
Product details
1. How to order FLDWC0311-18-9CS2722 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the FLDWC0311-18-9CS2722 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FLDWC0311-18-9CS2722?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series FlexLite DW FlexLite DW FlexLite DW FlexLite DW FlexLite DW
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand 19/30 19/30 19/30 19/30 19/30
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.073 (1.85mm) 0.073 (1.85mm) 0.073 (1.85mm) 0.073 (1.85mm) 0.073 (1.85mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm)
Length 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -45°C ~ 125°C -45°C ~ 125°C -45°C ~ 125°C -45°C ~ 125°C -45°C ~ 125°C