FN351H-110-35.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN351H-110-35.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | FN 351 | FN 351 | FN 351 | FN 351 | FN 351 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | 520 V | 520 V | 520 V | 520 V | 520 V |
| Current | 110 A | 110 A | 110 A | 110 A | 110 A |
| Frequency-Operating | DC ~ 60Hz | DC ~ 60Hz | DC ~ 60Hz | DC ~ 60Hz | DC ~ 60Hz |