Triad Magnetics FS48-750-C2
رقم الجزء
FS48-750-C2
المصنع
Triad Magnetics
الفئة:
電力トランス
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语FS48-750-C2.pdf
الوصف
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
Product details
1. How to order FS48-750-C2 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the FS48-750-C2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FS48-750-C2?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FS48-750-C2.
المصنع Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core
Voltage-Primary 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad) Parallel 24V, Series 48V Parallel 24V, Series 48V Parallel 24V, Series 48V Parallel 24V, Series 48V Parallel 24V, Series 48V
Current-Output(Max) Parallel 1.5A, Series 750mA Parallel 1.5A, Series 750mA Parallel 1.5A, Series 750mA Parallel 1.5A, Series 750mA Parallel 1.5A, Series 750mA
PrimaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
SecondaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
CenterTap No No No No No
Power-Max 36VA 36VA 36VA 36VA 36VA
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
TerminationStyle PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin
Size/Dimension 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W
Height-Seated(Max) 39.67mm 39.67mm 39.67mm 39.67mm 39.67mm