FY1220016.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FY1220016.
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 70 Ohms | 70 Ohms | 70 Ohms | 70 Ohms | 70 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |