Pelonis Technologies G9232M12BPLB1-7
رقم الجزء
G9232M12BPLB1-7
المصنع
Pelonis Technologies
الفئة:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语G9232M12BPLB1-7.pdf
الوصف
92X92X32MM INTELLIGENT MOTION SE
Product details
1. How to order G9232M12BPLB1-7 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the G9232M12BPLB1-7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of G9232M12BPLB1-7?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 92mm L x 92mm H Square - 92mm L x 92mm H Square - 92mm L x 92mm H Square - 92mm L x 92mm H Square - 92mm L x 92mm H
Width 32.00mm 32.00mm 32.00mm 32.00mm 32.00mm
StaticPressure 0.220 in H2O (54.7 Pa) 0.220 in H2O (54.7 Pa) 0.220 in H2O (54.7 Pa) 0.220 in H2O (54.7 Pa) 0.220 in H2O (54.7 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 35.3dB(A) 35.3dB(A) 35.3dB(A) 35.3dB(A) 35.3dB(A)
Power(Watts) 2.52 W 2.52 W 2.52 W 2.52 W 2.52 W