Vishay General Semiconductor - Diodes Division GDZ20B-HE3-08
رقم الجزء
GDZ20B-HE3-08
المصنع
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
SC-76, SOD-323
ورقة البيانات
阿拉伯语GDZ20B-HE3-08.pdf
الوصف
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Product details
1. How to order GDZ20B-HE3-08 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the GDZ20B-HE3-08 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GDZ20B-HE3-08?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GDZ20B-HE3-08.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±4% ±4% ±4% ±4% ±4%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 85 Ohms 85 Ohms 85 Ohms 85 Ohms 85 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Operating Temperature 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Supplier Device Package 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V