Vishay General Semiconductor - Diodes Division GDZ24B-HE3-08
رقم الجزء
GDZ24B-HE3-08
المصنع
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
الطرد
SC-76, SOD-323
ورقة البيانات
阿拉伯语GDZ24B-HE3-08.pdf
الوصف
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Product details
1. How to order GDZ24B-HE3-08 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the GDZ24B-HE3-08 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GDZ24B-HE3-08?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GDZ24B-HE3-08.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±4% ±4% ±4% ±4% ±4%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Operating Temperature 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
Supplier Device Package 100 nA @ 19 V 100 nA @ 19 V 100 nA @ 19 V 100 nA @ 19 V 100 nA @ 19 V