Sensata-Crydom GNR30ACZ
رقم الجزء
GNR30ACZ
المصنع
Sensata-Crydom
الفئة:
ソリッド ステート リレー
الطرد
Module
ورقة البيانات
阿拉伯语GNR30ACZ.pdf
الوصف
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Product details
1. How to order GNR30ACZ on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the GNR30ACZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GNR30ACZ?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GNR30ACZ.
7.How to contact us to get technical supports, such as GNR30ACZ pin diagram, GNR30ACZ datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case Module Module Module Module Module
Packaging Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk
Series GNR GNR GNR GNR GNR
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
OutputType AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross
Voltage-Input 180 ~ 280VAC 180 ~ 280VAC 180 ~ 280VAC 180 ~ 280VAC 180 ~ 280VAC
Voltage-Load 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V
LoadCurrent 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A