GPRM-B2C10C-3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GPRM-B2C10C-3.
| الصورة |
| المصنع | c3controls | c3controls | c3controls | c3controls | c3controls |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | GR | GR | GR | GR | GR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable |
| CoilVoltage | 24VAC | 24VAC | 24VAC | 24VAC | 24VAC |
| ContactRating(Current) | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| SwitchingVoltage | 240VAC, 28VDC - Max | 240VAC, 28VDC - Max | 240VAC, 28VDC - Max | 240VAC, 28VDC - Max | 240VAC, 28VDC - Max |
| CoilCurrent | 45 mA | 45 mA | 45 mA | 45 mA | 45 mA |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| TerminationStyle | Plug In | Plug In | Plug In | Plug In | Plug In |
| SealRating | - | - | - | - | - |
| CoilInsulation | - | - | - | - | - |
| MustOperateVoltage | 19.2 VAC | 19.2 VAC | 19.2 VAC | 19.2 VAC | 19.2 VAC |
| MustReleaseVoltage | 7.2 VAC | 7.2 VAC | 7.2 VAC | 7.2 VAC | 7.2 VAC |
| OperateTime | 25 ms | 25 ms | 25 ms | 25 ms | 25 ms |
| ReleaseTime | 25 ms | 25 ms | 25 ms | 25 ms | 25 ms |
| OperatingTemperature | -25°C ~ 55°C | -25°C ~ 55°C | -25°C ~ 55°C | -25°C ~ 55°C | -25°C ~ 55°C |