TE Connectivity Laird GPSD4501SP3-001
رقم الجزء
GPSD4501SP3-001
المصنع
TE Connectivity Laird
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语GPSD4501SP3-001.pdf
الوصف
AVL DB 450-470 MHZ 3 DBI
Product details
1. How to order GPSD4501SP3-001 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the GPSD4501SP3-001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GPSD4501SP3-001?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard Navigation Navigation Navigation Navigation Navigation
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 460MHz 460MHz 460MHz 460MHz 460MHz
FrequencyRange 450MHz ~ 470MHz 450MHz ~ 470MHz 450MHz ~ 470MHz 450MHz ~ 470MHz 450MHz ~ 470MHz