HSA253K3J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HSA253K3J.
| الصورة |
| Package/Case | Axial, Box | Axial, Box | Axial, Box | Axial, Box | Axial, Box |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | HS, CGS | HS, CGS | HS, CGS | HS, CGS | HS, CGS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 25W | 25W | 25W | 25W | 25W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±30ppm/°C | ±30ppm/°C | ±30ppm/°C | ±30ppm/°C | ±30ppm/°C |
| Features | - | - | - | - | - |
| CoatingHousingType | Aluminum | Aluminum | Aluminum | Aluminum | Aluminum |
| MountingFeature | Flanges | Flanges | Flanges | Flanges | Flanges |
| Size/Dimension | 1.142 L x 1.102 W (29.00mm x 28.00mm) | 1.142 L x 1.102 W (29.00mm x 28.00mm) | 1.142 L x 1.102 W (29.00mm x 28.00mm) | 1.142 L x 1.102 W (29.00mm x 28.00mm) | 1.142 L x 1.102 W (29.00mm x 28.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) |