TE Connectivity Passive Product HSA50R025J
رقم الجزء
HSA50R025J
المصنع
TE Connectivity Passive Product
الفئة:
シャーシ マウント抵抗器
الطرد
Axial, Box
ورقة البيانات
阿拉伯语HSA50R025J.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 0.025 OHM 5% 50W