HX-375-150-YL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HX-375-150-YL.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PermaSleeve® | PermaSleeve® | PermaSleeve® | PermaSleeve® | PermaSleeve® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| LabelSize | 1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.32 (4.8mm ~ 8.1mm) | 1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.32 (4.8mm ~ 8.1mm) | 1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.32 (4.8mm ~ 8.1mm) | 1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.32 (4.8mm ~ 8.1mm) | 1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.32 (4.8mm ~ 8.1mm) |