IEU0224S3V3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IEU0224S3V3.
| الصورة |
| المصنع | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | IEU02 (2W) | IEU02 (2W) | IEU02 (2W) | IEU02 (2W) | IEU02 (2W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| Power(Watts) | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP |
| Efficiency | 79% | 79% | 79% | 79% | 79% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.55 L x 0.55 W x 0.31 H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) | 0.55 L x 0.55 W x 0.31 H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) | 0.55 L x 0.55 W x 0.31 H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) | 0.55 L x 0.55 W x 0.31 H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) | 0.55 L x 0.55 W x 0.31 H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) |