IMC2220ER682J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IMC2220ER682J.
| الصورة |
| المصنع | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Series | IMC-2220 | IMC-2220 | IMC-2220 | IMC-2220 | IMC-2220 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 6.8 mH | 6.8 mH | 6.8 mH | 6.8 mH | 6.8 mH |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| CurrentRating(Amps) | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 110Ohm Max | 110Ohm Max | 110Ohm Max | 110Ohm Max | 110Ohm Max |
| Q@Freq | 20 @ 252kHz | 20 @ 252kHz | 20 @ 252kHz | 20 @ 252kHz | 20 @ 252kHz |
| Frequency-SelfResonant | 700kHz | 700kHz | 700kHz | 700kHz | 700kHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz |