Vishay Dale IMC2220ER8R2K
رقم الجزء
IMC2220ER8R2K
ورقة البيانات
阿拉伯语IMC2220ER8R2K.pdf
الوصف
FIXED IND 8.2UH 750MA 180MOHM SM
Product details
1. How to order IMC2220ER8R2K on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the IMC2220ER8R2K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IMC2220ER8R2K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IMC2220ER8R2K.
المصنع Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series IMC-2220 IMC-2220 IMC-2220 IMC-2220 IMC-2220
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max
Q@Freq 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz