IRG7T200CH12B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IRG7T200CH12B.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| IGBTType | - | - | - | - | - |
| Configuration | Single | Single | Single | Single | Single |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 1200 V | 1200 V | 1200 V | 1200 V | 1200 V |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 390 A | 390 A | 390 A | 390 A | 390 A |
| Power-Max | 1060 W | 1060 W | 1060 W | 1060 W | 1060 W |
| Vce(on)(Max)@VgeIc | 2.2V @ 15V, 200A | 2.2V @ 15V, 200A | 2.2V @ 15V, 200A | 2.2V @ 15V, 200A | 2.2V @ 15V, 200A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | 2 mA | 2 mA | 2 mA | 2 mA | 2 mA |
| InputCapacitance(Cies)@Vce | 22.5 nF @ 25 V | 22.5 nF @ 25 V | 22.5 nF @ 25 V | 22.5 nF @ 25 V | 22.5 nF @ 25 V |