IRH-24/6.3-T110P-C.pdf
| الصورة |
| Package/Case | Half Brick | Half Brick | Half Brick | Half Brick | Half Brick |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | IRH (150W) | IRH (150W) | IRH (150W) | IRH (150W) | IRH (150W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 57.6V | 57.6V | 57.6V | 57.6V | 57.6V |
| Voltage-Input(Max) | 160V | 160V | 160V | 160V | 160V |
| Voltage-Output1 | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 6.25A | 6.25A | 6.25A | 6.25A | 6.25A |
| Power(Watts) | 150 W | 150 W | 150 W | 150 W | 150 W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.40 L x 2.28 W x 12.7 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 12.7 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 12.7 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 12.7 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 12.7 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |