IS61LPS102436A-166TQL.pdf
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MemoryType | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| MemoryFormat | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| MemorySize | 36Mb (1M x 36) | 36Mb (1M x 36) | 36Mb (1M x 36) | 36Mb (1M x 36) | 36Mb (1M x 36) |
| MemoryInterface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| ClockFrequency | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns |
| Voltage-Supply | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V |