ISL89160FBEAZ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ISL89160FBEAZ.
| الصورة |
| المصنع | Intersil | Intersil | Intersil | Intersil | Intersil |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| DrivenConfiguration | Low-Side | Low-Side | Low-Side | Low-Side | Low-Side |
| ChannelType | Independent | Independent | Independent | Independent | Independent |
| NumberofDrivers | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 16V | 4.5V ~ 16V | 4.5V ~ 16V | 4.5V ~ 16V | 4.5V ~ 16V |
| LogicVoltage-VILVIH | 1.22V, 2.08V | 1.22V, 2.08V | 1.22V, 2.08V | 1.22V, 2.08V | 1.22V, 2.08V |
| Current-PeakOutput(SourceSink) | 6A, 6A | 6A, 6A | 6A, 6A | 6A, 6A | 6A, 6A |