IXA220I650NA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IXA220I650NA.
| الصورة |
| المصنع | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| IGBTType | PT | PT | PT | PT | PT |
| Configuration | Single | Single | Single | Single | Single |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 650 V | 650 V | 650 V | 650 V | 650 V |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 225 A | 225 A | 225 A | 225 A | 225 A |
| Power-Max | 625 W | 625 W | 625 W | 625 W | 625 W |