L3 Narda-MITEQ JS3-13201400-16-8P
رقم الجزء
JS3-13201400-16-8P
المصنع
L3 Narda-MITEQ
الفئة:
RF アンプ
الطرد
Module
ورقة البيانات
阿拉伯语JS3-13201400-16-8P.pdf
الوصف
AMPLIFIER
Product details
1. How to order JS3-13201400-16-8P on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the JS3-13201400-16-8P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of JS3-13201400-16-8P?
المصنع L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ
Packaging Box Box Box Box Box
Series JS JS JS JS JS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz
P1dB 8dBm 8dBm 8dBm 8dBm 8dBm
Gain 30dB 30dB 30dB 30dB 30dB
NoiseFigure 1.6dB 1.6dB 1.6dB 1.6dB 1.6dB
RFType General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Voltage-Supply 15V 15V 15V 15V 15V
Current-Supply 175mA 175mA 175mA 175mA 175mA
TestFrequency 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz 13.2GHz ~ 14GHz