JSE0812S15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JSE0812S15.
| الصورة |
| المصنع | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | JSE08 (8W) | JSE08 (8W) | JSE08 (8W) | JSE08 (8W) | JSE08 (8W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 535mA | 535mA | 535mA | 535mA | 535mA |
| Power(Watts) | 8 W | 8 W | 8 W | 8 W | 8 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | SCP, UVLO | SCP, UVLO | SCP, UVLO | SCP, UVLO | SCP, UVLO |
| Efficiency | 84% | 84% | 84% | 84% | 84% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.94 L x 0.54 W x 0.31 H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) | 0.94 L x 0.54 W x 0.31 H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) | 0.94 L x 0.54 W x 0.31 H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) | 0.94 L x 0.54 W x 0.31 H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) | 0.94 L x 0.54 W x 0.31 H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) |