KYOCERA AVX K50-3C1E66.0000M
رقم الجزء
K50-3C1E66.0000M
المصنع
KYOCERA AVX
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语K50-3C1E66.0000M.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 66.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order K50-3C1E66.0000M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the K50-3C1E66.0000M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of K50-3C1E66.0000M?
المصنع KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series K50-3C K50-3C K50-3C K50-3C K50-3C
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 66 MHz 66 MHz 66 MHz 66 MHz 66 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)