KMSR-DS1002.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KMSR-DS1002.
| الصورة |
| المصنع | Kacon | Kacon | Kacon | Kacon | Kacon |
| Package/Case | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | KMSR | KMSR | KMSR | KMSR | KMSR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputType | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross |
| Voltage-Input | 4 ~ 32VDC | 4 ~ 32VDC | 4 ~ 32VDC | 4 ~ 32VDC | 4 ~ 32VDC |
| Voltage-Load | 90 V ~ 240 V | 90 V ~ 240 V | 90 V ~ 240 V | 90 V ~ 240 V | 90 V ~ 240 V |
| LoadCurrent | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A |