KEMET L1007C331KDWIT
رقم الجزء
L1007C331KDWIT
المصنع
KEMET
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
1007 (2518 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语L1007C331KDWIT.pdf
الوصف
INDUCTOR, WW SMD
Product details
1. How to order L1007C331KDWIT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the L1007C331KDWIT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L1007C331KDWIT?
المصنع KEMET KEMET KEMET KEMET KEMET
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series L-DWI L-DWI L-DWI L-DWI L-DWI
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA
Current-Saturation(Isat) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 12.3Ohm 12.3Ohm 12.3Ohm 12.3Ohm 12.3Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 4.5MHz 4.5MHz 4.5MHz 4.5MHz 4.5MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz