L6R60D-420-C8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of L6R60D-420-C8.
| الصورة |
| المصنع | Tri-Mag, LLC | Tri-Mag, LLC | Tri-Mag, LLC | Tri-Mag, LLC | Tri-Mag, LLC |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | Tri-Mag®, L6R60D (65W) | Tri-Mag®, L6R60D (65W) | Tri-Mag®, L6R60D (65W) | Tri-Mag®, L6R60D (65W) | Tri-Mag®, L6R60D (65W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 42V | 42V | 42V | 42V | 42V |
| Current-Output(Max) | 1.55A | 1.55A | 1.55A | 1.55A | 1.55A |
| Power(Watts) | 65 W | 65 W | 65 W | 65 W | 65 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 4.72 L x 2.01 W x 1.34 H (120.0mm x 51.0mm x 34.0mm) | 4.72 L x 2.01 W x 1.34 H (120.0mm x 51.0mm x 34.0mm) | 4.72 L x 2.01 W x 1.34 H (120.0mm x 51.0mm x 34.0mm) | 4.72 L x 2.01 W x 1.34 H (120.0mm x 51.0mm x 34.0mm) | 4.72 L x 2.01 W x 1.34 H (120.0mm x 51.0mm x 34.0mm) |