Amphenol ICC (Commercial Products) L77DFA15S1AMNVF
رقم الجزء
L77DFA15S1AMNVF
المصنع
Amphenol ICC (Commercial Products)
الفئة:
D-Sub コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
L77DFA15S1AMNVF.pdf
الوصف
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Product details
1. How to order L77DFA15S1AMNVF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the L77DFA15S1AMNVF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L77DFA15S1AMNVF?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series DF DF DF DF DF
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 15 15 15 15 15
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
BacksetSpacing 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm)