Amphenol ICC (Commercial Products) L77DFAG15S1AMN
رقم الجزء
L77DFAG15S1AMN
المصنع
Amphenol ICC (Commercial Products)
الفئة:
D-Sub コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
L77DFAG15S1AMN.pdf
الوصف
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Product details
1. How to order L77DFAG15S1AMN on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the L77DFAG15S1AMN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L77DFAG15S1AMN?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series DF DF DF DF DF
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 15 15 15 15 15
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
BacksetSpacing 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm)