LD1085V33.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LD1085V33.
| الصورة |
| Package/Case | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 30V | 30V | 30V | 30V | 30V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.5V @ 3A | 1.5V @ 3A | 1.5V @ 3A | 1.5V @ 3A | 1.5V @ 3A |
| Current-Output | 3A | 3A | 3A | 3A | 3A |
| Current-Quiescent(Iq) | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) |