Analog Devices Inc./Maxim Integrated LM4040AIX3-2.5+T
رقم الجزء
LM4040AIX3-2.5+T
المصنع
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
الفئة:
PMIC - 電圧リファレンス
الطرد
SC-70, SOT-323
ورقة البيانات
阿拉伯语LM4040AIX3-2.5+T.pdf
الوصف
IC VREF SHUNT 0.1% SC70-3
Product details
1. How to order LM4040AIX3-2.5+T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the LM4040AIX3-2.5+T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LM4040AIX3-2.5+T?
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
ReferenceType Shunt Shunt Shunt Shunt Shunt
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
TemperatureCoefficient 100ppm/°C 100ppm/°C 100ppm/°C 100ppm/°C 100ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz - - - - -
Noise-10Hzto10kHz 35µVrms 35µVrms 35µVrms 35µVrms 35µVrms