Murata Electronics LQW15AN3N9D10D
رقم الجزء
LQW15AN3N9D10D
المصنع
Murata Electronics
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0402 (1005 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语LQW15AN3N9D10D.pdf
الوصف
FIXED IND 3.9NH 900MA 40MOHM SMD
Product details
1. How to order LQW15AN3N9D10D on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the LQW15AN3N9D10D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LQW15AN3N9D10D?
Series LQW15 LQW15 LQW15 LQW15 LQW15
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 3.9 nH 3.9 nH 3.9 nH 3.9 nH 3.9 nH
Tolerance ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH
CurrentRating(Amps) 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 40mOhm Max 40mOhm Max 40mOhm Max 40mOhm Max 40mOhm Max
Q@Freq 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz