Texas Instruments LT1009CLP
رقم الجزء
LT1009CLP
المصنع
Texas Instruments
الفئة:
PMIC - 電圧リファレンス
الطرد
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
ورقة البيانات
阿拉伯语LT1009CLP.pdf
الوصف
IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Product details
1. How to order LT1009CLP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the LT1009CLP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT1009CLP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LT1009CLP.
7.How to contact us to get technical supports, such as LT1009CLP pin diagram, LT1009CLP datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
ReferenceType Shunt Shunt Shunt Shunt Shunt
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA
Tolerance ±0.2% ±0.2% ±0.2% ±0.2% ±0.2%
TemperatureCoefficient 25ppm/°C 25ppm/°C 25ppm/°C 25ppm/°C 25ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz - - - - -
Noise-10Hzto10kHz - - - - -
Voltage-Input - - - - -
Current-Supply - - - - -
Current-Cathode 400 µA 400 µA 400 µA 400 µA 400 µA
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)