LT1019CN8-10#PBF.pdf
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ReferenceType | Series, Shunt | Series, Shunt | Series, Shunt | Series, Shunt | Series, Shunt |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% |
| TemperatureCoefficient | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 2.5ppmp-p | 2.5ppmp-p | 2.5ppmp-p | 2.5ppmp-p | 2.5ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 2.5ppmrms | 2.5ppmrms | 2.5ppmrms | 2.5ppmrms | 2.5ppmrms |
| Voltage-Input | 11.5V ~ 40V | 11.5V ~ 40V | 11.5V ~ 40V | 11.5V ~ 40V | 11.5V ~ 40V |
| Current-Supply | 1.5mA | 1.5mA | 1.5mA | 1.5mA | 1.5mA |