LTC1530IS8-1.9#TRPBF.pdf
| الصورة |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Input | 3.75V ~ 13.2V | 3.75V ~ 13.2V | 3.75V ~ 13.2V | 3.75V ~ 13.2V | 3.75V ~ 13.2V |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Output | 1.9V | 1.9V | 1.9V | 1.9V | 1.9V |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |