LTC1574CS-3.3#PBF.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Function | Step-Down | Step-Down | Step-Down | Step-Down | Step-Down |
| Topology | Buck | Buck | Buck | Buck | Buck |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 4V | 4V | 4V | 4V | 4V |
| Voltage-Input(Max) | 18.5V | 18.5V | 18.5V | 18.5V | 18.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 340mA, 600mA | 340mA, 600mA | 340mA, 600mA | 340mA, 600mA | 340mA, 600mA |
| Frequency-Switching | Up to 200kHz | Up to 200kHz | Up to 200kHz | Up to 200kHz | Up to 200kHz |