LVM06FTR030E-TR.pdf
| الصورة |
| المصنع | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Series | LVM | LVM | LVM | LVM | LVM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W |
| Composition | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.061 L x 0.033 W (1.55mm x 0.85mm) | 0.061 L x 0.033 W (1.55mm x 0.85mm) | 0.061 L x 0.033 W (1.55mm x 0.85mm) | 0.061 L x 0.033 W (1.55mm x 0.85mm) | 0.061 L x 0.033 W (1.55mm x 0.85mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) |