LX8384-15IP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LX8384-15IP.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-Input | 4.75V ~ 10V | 4.75V ~ 10V | 4.75V ~ 10V | 4.75V ~ 10V | 4.75V ~ 10V |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Output | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V |