Moujen M22FP-MSB20-E30-W
رقم الجزء
M22FP-MSB20-E30-W
المصنع
Moujen
الفئة:
押しボタン スイッチ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语M22FP-MSB20-E30-W.pdf
الوصف
FLAT PB-MOM-2A-LED-WHITE
Product details
1. How to order M22FP-MSB20-E30-W on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M22FP-MSB20-E30-W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22FP-MSB20-E30-W?
المصنع Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M22 M22 M22 M22 M22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPST DPST DPST DPST DPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap White White White White White
IlluminationTypeColor LED, White LED, White LED, White LED, White LED, White
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia