Moujen M22XP-ASF10-E30-Y
رقم الجزء
M22XP-ASF10-E30-Y
ورقة البيانات
阿拉伯语M22XP-ASF10-E30-Y.pdf
الوصف
EXT PB-ALT-1A-LED-YELLOW
Product details
1. How to order M22XP-ASF10-E30-Y on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M22XP-ASF10-E30-Y price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22XP-ASF10-E30-Y?
Circuit SPST SPST SPST SPST SPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorType Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
IlluminationTypeColor LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia