Moujen M22XP-ASF11-E30-G
رقم الجزء
M22XP-ASF11-E30-G
ورقة البيانات
阿拉伯语M22XP-ASF11-E30-G.pdf
الوصف
EXT PB-ALT-1A1B-LED-GREEN
Product details
1. How to order M22XP-ASF11-E30-G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M22XP-ASF11-E30-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22XP-ASF11-E30-G?
Circuit DPST DPST DPST DPST DPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorType Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Green Green Green Green Green
IlluminationTypeColor LED, Green LED, Green LED, Green LED, Green LED, Green
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia