M3446-S-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M3446-S-12.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Thumb Screw | Thumb Screw | Thumb Screw | Thumb Screw | Thumb Screw |
| ScrewHeadType | Knob | Knob | Knob | Knob | Knob |
| DriveType | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| ThreadSize | M4x0.7 | M4x0.7 | M4x0.7 | M4x0.7 | M4x0.7 |
| HeadDiameter | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) |
| HeadHeight | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) |
| Length-BelowHead | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) |
| Length-Overall | 0.669 (17.00mm) | 0.669 (17.00mm) | 0.669 (17.00mm) | 0.669 (17.00mm) | 0.669 (17.00mm) |