Moujen M6L-CS12ER
رقم الجزء
M6L-CS12ER
المصنع
Moujen
الفئة:
パネル インジケーター、パイロット ライト
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语M6L-CS12ER.pdf
الوصف
PILOT-12VDC-RED
Product details
1. How to order M6L-CS12ER on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M6L-CS12ER price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M6L-CS12ER?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M6L-CS12ER.
7.How to contact us to get technical supports, such as M6L-CS12ER pin diagram, M6L-CS12ER datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Series M6 M6 M6 M6 M6
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Red Red Red Red Red
LensColor Red Red Red Red Red
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
Ratings DC DC DC DC DC
Voltage 12V 12V 12V 12V 12V
Current 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.64 (16.20mm) 0.64 (16.20mm) 0.64 (16.20mm) 0.64 (16.20mm) 0.64 (16.20mm)
LensSize 24.00mm x 18.00mm 24.00mm x 18.00mm 24.00mm x 18.00mm 24.00mm x 18.00mm 24.00mm x 18.00mm
MillicandelaRating - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
ViewingAngle - - - - -
TerminationStyle Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm)